Новости Экономика депутатыбанки

Народні депутати подумають, чи підвищувати статутний фонд для новостворених банків

base article image

Верховна Рада 15 лютого розгляне в другому читанні законопроект, яким передбачається підвищення мінімального статутного фонду створюваних банків з 75 млн. гривень до 500 млн. гривень і надання Національному банку право на встановлення розміру мінімального регулятивного капіталу й нормативу адекватності капіталу.

Про це йдеться в порядку денному Верховної Ради.

Народні депутати також розглянуть ратифікаційні законопроекти.

Зокрема, про ратифікацію Європейської конвенції про всиновлення дітей (№0191), про ратифікацію конвенції Міжнародної організації праці про запобігання великим промисловим аваріям (№0194), про ратифікацію угоди з урядом Хорватії про морське торговельне судноплавство (№0199).

Також парламент розгляне законопроект №7415 про заборону офіцерам, які проходять кадрову військову службу, і військовослужбовцем термінової служби вступати в підрозділи Збройних сил, що направляються в інші країни.

Також заплановано розгляд законопроекту №7044 про зобов'язання слідчого після завершення досудового слідства у кримінальній справі й перед передачею матеріалів розслідування в суд видавати на вимогу потерпілого або його представника, цивільного позивача, цивільного відповідача або їх представників належним чином засвідчені копії опису матеріалів справи.

Крім цього, порядок денний передбачає розгляд законопроекту №7447, що передбачає розширення повноважень Верховного Суду.

Верховна Рада розгляне також законопроект №6527, що передбачає зобов'язання операторів кабельного телебачення надавати доступ до всіх телеканалів, що ведуть мовлення на території їх мережі.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.