Новости Экономика правительствомиротворцы

Завтра уряд вирішить, чи платити українським миротворцям більше

base article image

Кабінет міністрів України на своєму черговому засіданні завтра розглянути збільшення грошового забезпечення українських миротворців.

Про це повідомив міністр оборони Михайло Єжель журналістам в кулуарах Верховної Ради, передав кореспондент ГолосUA.

“Завтра буде в Кабінеті міністрів розглядатися питання про збільшення витрат миротворцям”, - зазначив М. Єжель.

За його словами, Міноборони вже двічі протягом останнього року приймає рішення про збільшення грошового забезпечення. Цього року, як зазначив міністр, це питання порушив питання Президент України Віктор Янукович під час засідання РНБО.

Нагадаємо, що нещодавно, 8 лютого, Президент Віктор Янукович дав доручення перевірити інформацію стосовно невиконання державою фінансових зобов’язань перед військовослужбовцями, що беруть участь у виконанні місій миротворчих сил ООН. Так, за розрахунками представників Департаменту фінансів Міноборони, після прийняття відповідної постанови урядом офіцери льотного складу, які на сьогодні отримують близько 1350 доларів, отримували б близько 3000 доларів, а зарплата військовослужбовця-контрактника з 900 доларів повинна була зрости приблизно вдвічі. Також у військових пілотів викликає нерозуміння той факт, що при виконанні миротворчих завдань за кордоном, вони не отримують доплату до 100% від місячного грошового забезпечення, що передбачено постановою Кабінету міністрів № 889.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.