Новости Экономика мвф украина

МВФ і уряд працюватимуть над зміцненням фінансового сектору в Україні - заява фонду

base article image

Місія Міжнародного валютного фонду погодила графік "більш поступового" підвищення тарифів на газ в Україні.

Про це йдеться у заяві глави місії фонду Таноса Арванітіса у вівторок за підсумками її двотижневої роботи в Києві.

Також зараз ведеться робота над визначенням компенсаційних бюджетних заходів з метою покриття загального дефіциту (держбюджету і НАК "Нафтогаз") у розмірі 3,5% ВВП в 2011 році.

За словами Арванітіса, показники розвитку економіки України у 2010 році виявилися краще очікувань, при цьому економічне зростання перевищило 4% за рахунок збільшення обсягів експорту і відновлення інвестицій і приватного споживання.

"Запроваджувана за підтримки угоди stand by економічна програма влади в цілому рухається в правильному напрямку, і нами досягнуті домовленості щодо більшості стратегічних питань, які будуть забезпечувати виконання завдань програми на 2011 рік", - заявив Арванітіс.

Він додав, що вживаються заходи з підтримки середньострокової податково-бюджетної консолідації. "Як очікується, у березні вступить в силу закон про пенсійну реформу, а впровадження адміністративної реформи триває", - зазначив глава місії.

Арванітіс також назвав адекватними принципи проведеної грошово-кредитної політики, вказавши на той факт, що інфляція впевнено зменшилася до рівня в 8,2%, наближаючись до цільових показників НБУ.

"Наші обговорення в цій сфері зосередилися на заходах, спрямованих на посилення операцій в рамках грошово-кредитної політики, розвиток ринку національної валюти, поліпшення принципів здійснення операцій з іноземною валютою і подальше зміцнення фінансового сектору", - заявив глава місії.

За матеріалами: Українська правда, Інтерфакс-Україна

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.