Новости Экономика мвф правительство

Уряд намагатиметься змінити умови меморандуму з МВФ – експерт

base article image

Український уряд буде намагатися змінити умови меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Таку думку висловив економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь в коментарі кореспонденту ГолосUA.

«Через те, що уряд на сьогодні не має такої потреби в валютних кредитах МВФ, як була впродовж 2009-2010 років, цілком можливо, що будуть спроби поторгуватися з МВФ, змінити ті вимоги, які прописані в меморандумі. Зокрема, це може стосуватися і пенсійної реформи», - наголосив експерт.

На його думку, розглядатися будуть три основні питання – підвищення тарифів, пенсійна реформа та рекапіталізація одного з державних банків. Фахівець зауважив, що поступки з боку МВФ у цих питання також можливі.

«Всі ці три питання можуть бути дещо змінені умови, тобто щодо часу імплементування, щодо сум, які виділяються на це і т.д.», - підкреслив О. Жолудь.

Нагадаємо, що керівник місії Міжнародного валютного фонду по Україні Танос Арванітіс сьогодні зазначив, що фонд чекає на впровадження пенсійної реформи вже з березня цього року, а також, що МВФ погодився на більш поступове підвищення тарифів на газ для населення. Про вчасне надання чергового траншу Україні Т. Арванітіс нічого не повідомив.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.