Новости Экономика мвф украинапр

Сьогоднішня заява МВФ – це безперечний позитив для України – нардеп

base article image

Сьогоднішня заява керівника місії Міжнародного валютного фонду – це безперечний позитив для України.

Таку думку висловив народний депутат від фракції Партії регіонів, член парламентського комітету з економічної політики Олексій Плотніков у коментарі кореспонденту ГолосUA.

«Безперечно, те, що було заявлено сьогодні місією Міжнародного валютного фонду, це позитивно. Це свідчить про те, що місія знайшла позитивним розвиток і національної економіки України, і дії влади щодо сфери фінансової, сфери регулювання дефіциту бюджету і багато чого іншого», - зазначив він.

На думку політика, МВФ має з розумінням поставитися до того, що український уряд ще не впроваджує пенсійну реформу, а лише розробляє її.

«Конкретно по пенсійній реформі (заява МВФ – ред.) – це також іде в одному руслі з тим, що робить кабінет Міністрів. Завтра у Верховній Раді будуть парламентські слухання по пенсійній реформі. З цієї точки зору, я думаю, що Міжнародний валютний фонд з розумінням поставиться, що поки що в Україні вона не впроваджується, але йде підготовка до пенсійної реформи. Це – абсолютно позитивний результат», - наголосив нардеп.

Нагадаємо, що керівник місії Міжнародного валютного фонду по Україні Танос Арванітіс сьогодні зазначив, що фонд чекає на впровадження пенсійної реформи вже з березня цього року, а також, що МВФ погодився на більш поступове підвищення тарифів на газ для населення. Разом з тим, про вчасне надання чергового траншу Україні Т. Арванітіс нічого не повідомив.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.