Новости Экономика норвегияінфестиціїприкарпатье

Норвежці готові інвестувати 70 мільйонів доларів у наукові розробки з пошуку нафти та газу в Україні, – губернатор Прикарпаття

base article image

Норвезька нафтогазодобувна компанія заявила про свою готовність стати інвестором наукових розробок з пошуку нафти і газу в Україні.

Про це на прес-конференції повідомив голова Івано-Франківської облдержадмінстрації М. Вишиванюк, передав кореспондент ГолосUA.

«Вони мають намір виділити 70 млн. доларів для наукових розробок із розширення пошуку нафти і газу. Цей транш можуть виділити безпосередньо вищому навчальному закладу, який цим займається. А на Прикарпатті, як відомо, працює Івано-Франківський технічний національний університет нафти і газу», – зазначив губернатор Прикарпаття.

Крім цього, голова Івано-Франківської ОДА розповів, як в Осло, де відбулося засідання норвезько-української торгово-промислової Палати, презентував Івано-Франківську область.

«Мені було дуже приємно, коли експерти на засіданні визнали Україну однією з кращих держав Східної Європи для залучення інвестицій. Вони відзначили політичну стабільність і відсутність політичних ризиків в Україні та наголосили, що, застосувавши відповідну систему безпеки, яка вже опрацьована, можна забути про корупцію в українській владі. Аналогічне підтвердження я отримав також у Швеції», – каже М. Вишиванюк.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.