Новости Экономика борошнодефицит

В слід за гречкою зникне борошно?

base article image

Борошномельні підприємства істотно скоротили виробництво борошна. Причиною різкого зниження обсягів реалізації стала неможливість працювати «в плюс» в умовах адміністративного обмеження цін і подорожчання зерна: компанії не мають можливості підвищити ціни на свій товар через жорстке держрегулювання, в той час як собівартість виробництва зросла через підвищення цін на зернові, пише українське видання.

Частина підприємств (невеликих) і зовсім зупинили виробництво, ті ж, хто продовжує працювати, відпускають борошно невеликими партіями і в основному постійним партнерам. 

Уряд стримує ціни на хліб ще на етапі виробництва сировини. В Україні діє обмеження рентабельності виробництва борошна, граничний її рівень зафіксований на рівні 2-6%. Також борошномельні підприємства повинні погоджувати підвищення цін, якщо дельта підвищення перевищує 1% на місяць. Практика останніх місяців показує, що отримати таке узгодження дуже складно, а процедура може розтягтися на 60 днів. 

При цьому, вартість основного ресурсу підприємств виробників борошна - зерна - постійно підвищується. Зараз ціни на зерно на внутрішньому ринку хоч і істотно нижче світових (спасибі квотуванню експорту), проте все ж таки суттєво перевищують рівень осені-2010. Так, вартість пшениці 2-3 класу за останні півроку зросла мінімум на 25%. Ціни на пшеницю 3 класу за даними Державного інформаційно-аналітичного центру «Держзовнішінформ» тільки за період 26 січня-9 лютого виросли на 12,5% до 1,8 тис. гривень / тонна.

Раніше точно така ситуація склалася на ринку гречки. Підприємства-переробники опинилися під пресом влади, які активно здешевлювали популярний продукт. Не маючи можливості підвищити ціну на свій товар, компанії вважали за краще зовсім заморозити відвантаження, щоб не потрапляти під шквал перевірок Держінспекції з контролю за цінами.
Однак якщо гречка потрапила під прицільне увагу відносно недавно через істерії в суспільстві, то борошно завжди перебувала на особливому контролі уряду.


У 2010 році сільськогосподарські підприємства зібрали 39200 тисяч тонн зернових і зернобобових культур, зокрема, пшениці зібрано 16 844,5 тис. тонн, жита - 464,5 тис. тонн, ячменю - 8 483,6 тис. тонн, вівса - 458,3 тис. тонн, кукурудзи на зерно - 11 918,6 тис. тонн, гречки - 133,7 тис. тонн, рису - 147,9 тис. тонн.

За матеріалами: Дело

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.