Новости Экономика борошноцены

Інтервенції борошна з Аграрного фонду забезпечать стабільні ціни на ринку хліба - Мінагрополітики

base article image

Міністерство моніторить цінові тенденції на ринку зерна і вживає необхідні заходи для попередження наслідків для споживачів.

На цьому наголосив директор Департаменту розвитку аграрного ринку Анатолій Розгон, повідомили в прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства.

«За останній місяць ціни на пшеницю виросли в середньому на 5-7 % на борошно - на 6 %. Ця тенденція була прогнозована, ми її моніторимо. Це питання в полі зору не тільки Міністерства аграрної політики, а всього уряду», - пояснив він.

А.Розгон повідомив, що для того, щоб запобігти зростанню цін на борошно та хліб, уряд прийняв рішення про інтервенції борошна з Аграрного фонду.

«Це рішення Урядом прийнято, зараз вирішуються організаційні питання, ціни проходять до узгодження в Мінекономіки, оскільки це передбачено порядком, і з наступного тижня буде забезпечено борошно за стабільними цінами, що дасть можливість забезпечити стабільність цін на ринку хліба, в першу чергу масових сортів», - сказав директор Департаменту розвитку аграрного ринку.

Він зауважив, що борошно може частково подорожчати лише для потреб кондитерської промисловості, у роздрібному продажу борошна у мережі.

Разом з тим Анатолій Розгон зауважив, що відповідно до Закону «Про ціни і ціноутворення», зміна цін на борошно як на соціальний продукт підлягає декларуванню.

«Зміна цін на борошно підлягає декларуванню, і тому виробникам борошна перед тим, як підняти ціни на борошно, треба буде шукати серйозні аргументи, щоб обґрунтувати це здорожчання цін», - наголосив він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.