Новости Экономика импортпошлина

Введення мита на імпорт нафтопродуктів можливе лише після суттєвого поліпшення якості виробництва українського палива - Мінекономіки

base article image

Введення мита на імпорт нафтопродуктів можливе лише після суттєвого поліпшення якості виробництва цієї продукції вітчизняними нафтопереробними заводами. 

Про це перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов заявив на сьогодні брифінгу, повідомили у прес-службі уряду.

За його словами, Міністерство уже запропонувало нафтопереробним заводам України розробити програму їх модернізації для випуску високоякісного бензину. «Мінекономіки запропонувало НПЗ подумати і підготувати програму модернізації НПЗ з тим, щоб випускати необхідну кількість високоякісного сучасного бензину для наших автомобілів. І ми готові відразу підготувати і направити документ щодо введення мита через той період, коли буде закінчено модернізацію» - заявив Вадим Копилов.

Як пояснив Перший заступник Міністра, якщо відповідна програма буде підготовлена, то Уряд готовий оголосити про введення через рік мита на імпорт бензину з метою стимулювання проведення модернізації цих заводів.

Вадим Копилов відзначив, що керівництво нафтопереробних заводів вивчає пропозицію Мінекономрозвитку. «Сьогодні заводи сьогодні розмірковують над цією пропозицією. Я вважаю, що вона правильна», - заявив він.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.