Новости Экономика борошнозапаси

Україні вистачить власних запасів борошна до кінця маркетингового року – МінАПК

base article image

Державних запасів українського борошна вистачить для інтервенцій виробникам хлібо-булочних виробів.

Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Сергій Тригубенко на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

Він пояснив, що до кінця маркетингового року Україні необхідно приблизно 1,340 млн. тонн борошна.

Я не беру тільки масові сорти хлібу, я беру всі сорти хлібу. Для того, щоб у нас Україна до кінця маркетингового року була з хлібом, нам потрібно приблизно 1 мільйон 377 тисяч тонн борошна. Для порівняння – у нас тільки в аграрному фонді 1 мільйон тонн. Це я не беру те зерно, яке знаходиться в обігу. У нас до споживання до кінця маркетингового року 2 мільйони 233 тисячі тонн зерна. Фактична наявність цього зерна у нас перевищує у 3-4 пункти”, - зазначив С. Тригубенко.

„На даному етапі ми повністю забезпечені борошном, я маю на увазі державу. Ми повністю забезпечені зерновими. І немає жодної передумови для того, аби ми могли вести якісь дискусії на цю тему”, - наголосив заступник міністра АПК.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомляли про закінчення запасів борошна в українських виробників хліба та можливий дефіцит самого борошна у роздрібній торговельній мережі.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.