Новости Экономика борошноцены

Цінових сплесків на державне борошно очікувати не варто – Лавринчук

base article image

Вартість борошна з державних запасів не дорожчатиме.

В цьому запевнив генеральний директор ДП „Державна продовольчо-зернова корпорація України” Олександр Лавринчук на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

Також він повідомив, що з метою підтримки стабільної цінової політики, на власні підприємства ДП „Державна продовольчо-зернова корпорація України” буде переміщено додатково понад 100 тис. тонн зернових. „Ще найближчим часом ми плануємо перемістити власне 103 тисячі тонн зерна на наші потужності”, - повідомив він.

При цьому О. Лавринчук наголосив, що ціни на борошно в регіонах України якщо і відрізняються, то не більше ніж на 30 грн. за тонну. „Діапазон цін, якщо і відрізняється, то це якихось 20-30 гривень. І все це тому що цінові характеристики самого борошна”, - зауважив ген. директор ДП.

Водночас, він запевнив, зо не цінових сплесків очікувати не варто. „Сплесків цінових немає. А якщо і є різниця, то це пов’язано з енергетичними складовими. Адже зерно, яке обробляється у західних і південних регіонах потребує додаткового переміщення з центральних регіонів”, - додав О. Лавринчук.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.