Новости Экономика тігіпкопенсиивр

Зміни до Пенсійної реформи завершені та чекають на внесення — Тігіпко

base article image

Кабінет Міністрів України повністю завершив доопрацювання та зміни до пенсійного законодавства, яке розглядатиметься у парламенті найближчим часом.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко з трибуни Верховної Ради під час години запитань до уряду, передав кореспондент ГолосUA.

Відповідаючи на запитання депутатів про те, коли буде завершено доопрацювання Пенсійної реформи Сергій Тігіпко наголосив, що зміни вже є і залишилося їх внести до законодавства. “На сьогодні проведено 9 зустрічей, отримано багато пропозицій, які ми переглянули і підготували і внесли як зміни до закону”, - повідомив міністр.

С. Тігіпко пояснив, що перш за все, йдеться про чітке визначення дати введення другого рівня пенсійної системи. “Ми можемо це зробити з 2013 року. По-друге, деякі позиції щодо вислуги років також були змінені. Вислуга років раніше піднімалася на 5 років, і я думаю, що було б розумно для військових, працівників служби безпеки та міністерства внутрішніх справ ми підняли цю вислугу на 10 років”, - уточнив він.

Теж саме, за словами С. Тігіпка, стосується й державних службовців. “Також Кабінет міністрів вважає доречним залишити 5 років, які могли б додати до свого стажу державні працівники до 2000 року при врахуванні пенсії”, - сказав він.

Міністр додав, що немає значення, яким чином ці зміни будуть внесені в законодавство. “Або це відбудеться через відкликання законопроекту урядом, або це буде у сесійній залі через голосування”, - підкреслив С. Тігіпко.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.