Новости Экономика питаниедети ндс

Учні та діти тепер харчуватимуться без ПДВ

base article image

Уряд затвердив Постанову про Порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість, передала прес-служба Кабінету Міністрів.

“Відповідно до Порядку від обкладення податком на додану вартість звільняються операції з надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах у межах затверджених норм харчування у ваговому вимірі, а для тих учнів, для яких не встановлено норми харчування у вазі продуктів, — у межах визначеної грошової норми”, - сказано у повідомленні.

У дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах харчування окремих категорій дітей, учнів здійснюється за бюджетні кошти, згідно з нормами певних продуктів харчування в грамах.

Також пільгове харчування встановлюється для учнів 1—4 класів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та учнів з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”. За рішенням педагогічної ради навчальний заклад може звільнити від плати за харчування вихованців груп продовженого дня.

У професійно-технічних навчальних закладах організація харчування здійснюється, виходячи з кількості необхідних поживних речовин і калорійності продуктів, що забезпечується шляхом регулювання об’єму готових страв або раціону відповідно до віку учнів та профілю навчання.

“Харчування інших учнів здійснюється за власні кошти”, - зазначили в уряді.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.