Новости Экономика импортмаслобелорусь

Потреби в імпорті масла з Білорусі немає, - президент УАК

base article image

Потреби в імпорті масла з Білорусі немає. Про це заявив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, повідомила прес-служба організації.

"В Україні є величезні залишки продовольства, і зокрема - масла вітчизняного виробництва. Імпорт 15 тис. тонн масла, який планує здійснити Мінекономіки, призведе до падіння цін на внутрішньому ринку, зупинки підприємств, які переробляють молоко і у результаті - ще більшого вирізання великої рогатої худоби", - сказав він.

При цьому президент УАК додав: "Ми повинні адекватно і професійно діяти у тих умовах, в яких опинилася Україна сьогодні". 

Зокрема, за його словами треба: чітко визначити обмежену кількість соціальної продукції, яку держава може реально субсидувати; всіляко сприяти розвитку сільського господарства і утричі збільшити виробництво продукції (уряд поставив завдання вийти до 2017 року на 80 тонн виробництва зернових); перейти на систему продовольчого субсидування малозабезпеченого населення.

Щороку у світі інвестують 140 млрд. дол. у сільське господарства, зазначив Леонід Козаченко, додавши: "До нас за останній рік практично нічого не поступило. Ми повинні зробити висновки".

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.