Новости Экономика энергетикабіопаливо

В Україні альтернативні види енергії можуть складати 20% від загального енергетичного балансу країни – експерт

base article image

В Україні альтернативні види енергії можуть складати 20% від загального енергетичного балансу нашої країни за 8-10 років.

На цьому сьогодні наголосив президент Київського міжнародного політичного клубу Олександр Тодійчук на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Ті 20%, які собі поставив за мету ЄС, Україна могла б подолати. У нас є ресурси, є всі можливості для того, щоб альтернативні види енергії складали 20% від загального енергетичного балансу нашої країни, і це може відбутись за 8-10 років», - запевнив він.

За словами О. Тодійчука, сьогодні найбільш рентабельно українцям вкладати гроші не в освоєння нових родовищ, тобто традиційних методів енергії, а в просте елементарне енергозбереження.

«У нас настільки низький рівень неефективного використання енергії, що гривня чи долар вкладений саме в цю галузь дасть значно більший ефект, ніж створення нових видів енергії», - запевнив він. 

Нагадаємо, Європейське співтовариство на 2020 рік запланувало збільшення частки відновлюваних джерел енергії в первинному споживанні енергії до 20%, біопалива – до 10%.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.