Новости Экономика бродськийбланкинацінка

Бродський вимагає від уряду обмежити націнку на бланках суворої звітності

base article image

Урядовий уповноважений з питань дерегуляції Михайло Бродський домагатиметься, щоб розмір націнки на бланках суворої звітності з голограмами був обмежений Урядом.

Про це він заявив в інтерв’ю українському виданню, передала прес-служба уряду.

“Голограма сама по собі може недорого коштувати. Наприклад, атестат про закінчення школи. Його собівартість – 5 гривень, а якесь підприємство при Міністерстві освіти продає його за 35. Якщо ми регулюємо націнку на гречку, то нехай уряд обмежить націнку на всіх бланках. Це перше, що я хочу зробити в своїй новій іпостасі”, – підкреслив Михайло Бродський.

“Як тільки я починаю щось скасовувати, десь в якомусь міністерстві проект постанови застрягає, починає зникати, процес гальмується. Якщо глибоко копнути, за цим всім стоїть звичайний грошовий інтерес чиновників”, – наголосив М. Бродський.

Зокрема, Уповноважений з питань дерегуляції навів такий приклад: “Перший віце-прем’єр Андрій Клюєв зараз провів постанову, що 11 тисяч державних підприємств при центральних органах виконавчої влади взагалі треба ліквідувати і все це передати бюджету. Це ті самі підприємства, які збирають гроші за доступ до держреєстрів, продають дипломи, довідки про рогату худобу і так далі. Була ухвалена постанова про ліквідацію. Ви думаєте, хтось щось ліквідував? Ні, все висить у повітрі”.

М. Бродський розповів, що на посаді голови Держкомпідприємництва йому доводилося долати чималий опір чиновників, щоб проводити дерегуляцію.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.