Новости Экономика черкасыоблігації

У Черкасах випустять муніципальні облігації обсягом 70 мільйонів гривень

base article image

Черкаська влада має на меті випустити муніципальні облігації обсягом 70 мільйонів гривень.

Про це заявив міський голова Черкас Сергій Одарич під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Ми плануємо випустити муніципальні облігації обсягом 70 мільйонів гривень для ремонту та реконструкції основних автомобільних мереж міста. На сьогодні з боку МВФ я не бачу ніяких заборон. Принаймні, в тих документах, які є публічними, оприлюдненими, обмежень і заборон для місцевих запозичень немає. І друга перешкода — це дозвіл чи заборона Мінфіну», - зазначив він.

Нагадаємо, що минулого року Міністерство фінансів відмовило Черкасам у наданні дозволу на випуск облігацій на суму 70 млн. грн. Цього разу, як сподівається мер, цього не трапиться. На його думку, дуже важливо привести у відповідність до Бюджетного кодексу постанову, яка регламентує порядок залучення містами коштів шляхом випуску облігацій.

«Сьогодні є можливість залучати кошти не дорожче 16%. Більше того, як на мене, сьогодні дуже гарні економічні передумови для випуску, тому що є всі підстави вважати, що в найближчі 2-3 роки відбудуться достатньо серйозні інфляційні процеси і залучені кошти сьогодні будуть значно дешевші, ніж тоді, коли їх доведеться віддавати», - підсумував С. Одарич.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.