Новости Экономика черкасыкоштидороги

Кількість коштів на ремонт українських доріг цього року збільшилася в чотири рази – мер Черкас

base article image

Кількість коштів, які спрямовуються на ремонт доріг в Україні, у цьому році збільшилася в чотири рази.

Про це під час прес-конференції заявив міський голова Черкас Сергій Одарич, передав кореспондент ГолосUA.

За словами мера, в Черкасах варто вже зараз подбати про реконструкцію центрального бульвару Шевченка.

«Нам треба дивитися в завтрашній день. Бо постане питання в наступному році а може навіть у кінці цього року про те, що треба зробити бульвар Шевченка, і є можливості і знайшли кошти на реконструкцію доріг. Реально хочу вам сказати, що ситуація із наповненням кошику, який спрямовується на ремонт і будівництво доріг в Україні, з 1 січня цього року покращилася в кілька разів. Проблема в тому, що всі ці кошти зосереджені в державному бюджеті і вони цього року будуть спрямовані тільки на пріоритети ЄВРО-2012. На автомагістралі національного значення і на чотири міста — Київ, Харків, Львів і Донецьк, які будуть приймати ЄВРО-2012. Але наступного року ці кошти вивільняться (бо їх стало, за приблизними оцінками, в чотири рази більше, ніж на всі дороги України збиралося в попередні роки)», - заявив С. Одарич.

Він також сказав, що якщо складеться така ситуація, що приїде техніка робити бульвар Шевченка, то ніхто не знатиме, як здійснювати роботи.

«Закатати зверху так, як воно було? Я вважаю, що це неправильно. Уже якщо ми будемо робити, то треба зробити цей бульвар дійсно зручним і красивим, щоб він відповідав сьогоднішнім потребам міста. Там у кожному кварталі дерева по різних струнках посаджені, навіть приїжджа частина не завжди збігається, «танцює» вправо-вліво. Якщо вже робити покриття і витрачати на це гроші, то треба вирівняти бордюри. У моєму розумінні, якщо це бульвар, то повинні і тротуари, і центральна частина бути по одній лінії. А у нас 20 різних варіантів. Бо ці роботи, пов'язані із вирівнюванням країв чи з прокладанням тротуарів, будуть коштувати копійки порівняно з загальним обсягом роботи. Але переробляти потім буде значно дорожче. Тому треба мати проект», - зауважив мер, пояснюючи доцільність проведення міжнародного конкурсу варіантів реконструкції бульвару Шевченка в Черкасах.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.