Новости Экономика львівщинаработагермания

На Львівщині німецькі інвестори створять 500 робочих місць

base article image

Цього року 500 робочих місць буде створено на «Золочівському радіозаводі» завдяки тому, що підприємство підписало договір про співпрацю з німецьким інвестором  ТзОВ «Електроконтакт Україна» з випуску на підприємстві кабелів для автомобілів BMW, Opel.

Про це Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк повідомив у ході поїздки до Золочівського району, передала прес-служба Львівської ОДА..

Голова Львівської ОДА наголосив, що в районі необхідно вирішувати питання освітлення вулиць: «Ми обговорили питання розвитку Золочівського району з головою РДА Ярославом Окрепким. Одне з головний завдань цього року – ремонт доріг. У районі, на Золочівському сміттєзвалищі, планують запустити лінію сортування сміття. Друге питання, яке ми обговорювали – створення на агрогосподарствах, де є більше 1000 га землі, ферм».

Також М.Цимбалюк у межах поїздки до с. Жуків Золочівського району дав доручення вирішити питання із забезпечення телефонним зв’язком цього населеного пункту, заміни покрівлі на будівлі народного дому і встановлення енергозберігаючих вікон у місцевій школі.

 Нагадаємо, що голова Львівської ОДА М.Цимбалюк 19 лютого привітав від імені Президента України зі 100-літнім ювілеєм мешканку с.Жуків Золочівського району Тетяну Бурбан.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.