Новости Экономика правительствореформиадміністрації

До березня Мінрегіонбуд створить групу фахівців задля розробки реформування адміністративно-територіального устрою в Україні

base article image

До початку березня 2011 року при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства буде утворена робоча група, завдання якої – розробити та подати Кабінетові Міністрів України концептуальні засади реформування адміністративно-територіального устрою, територіальної організації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні.

Про це йшла мова на спеціальній нараді у Міністерстві під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Григорія Семчука, передала прес-служба Кабміну.

«На сьогодні одним з важливих елементів проголошеної Президентом України адміністративної реформи та відповідних рішень Ради регіонів є передача повноважень від центральних органів виконавчої влади органам місцевого самоврядування, удосконалення територіальної організації влади на регіональному та місцевому рівнях. Це спонукає нас зробити аналіз напрацьованих розробок щодо реформи місцевого самоврядування та унормування адміністративно-територіального устрою України і виробити чітке бачення кінцевої мети реформи, шляхів, ресурсів, етапів та термінів її досягнення», - зазначив Григорій Семчук.

МінРегіон, як прозвучало на нараді, сьогодні доопрацьовує законопроекти «Про державну підтримку об'єднання сільських територіальних громад», «Пpo основи державної регіональної політики», «Про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративно-територіальний устрій України».

Над необхідною нормативно-правовою базою працюють фахівці центральних та місцевих органів виконавчої влади спільно із групою експертів – науковцями, представниками політичних об’єднань і громадських організацій.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.