Новости Экономика украинаэкспорт

Для стимулювання розвитку України необхідно підтримувати внутрішнього виробника, а не експорт — експерт

base article image

Для стимулювання розвитку України уряд має підтримувати внутрішнього виробника, а не орієнтовані на експорт підприємства.

Таку думку висловив виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень “CASE Україна” Дмитро Боярчук сьогодні під час круглого столу у ГолосUA.

Щоб якимось чином стимулювати розвиток (України — ред.), потрібно плекати внутрішнього виробника конкурентним, який би міг при зростанні попиту його зустріти, на ньому заробити і, відповідно, платити податки. На жаль, цього немає. Всі наші преференції, пріоритети і пільги йдуть на тих людей і підприємства, які орієнтуються на експорт. Контроль, по суті, втрачений”, - підкреслив експерт.

Він також наголосив, що має досить песимістичне ставлення до української валюти, основна причина — в структурі економіки. 

Весь наш ріст орієнтується на зовнішній попит. Це те, що не контролюється урядом. Наші урядовці говорять про те, що вони будуть встановлювати розвиток — у них немає інструментів, щоб робити це”, - підкреслив Д. Боярчук.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.