Новости Экономика пенсииреформиправительство

Після доопрацювання пенсійної реформи уряд може залишити найгірші моменти - нардеп

base article image

У БЮТ- “Батьківшині” кажуть, що після доопрацювання пенсійної реформи уряд може залишити там найгірші моменти. Таку думку висловив народний депутат від БЮТ- “Батьківщини” Андрій Павловський в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

Якщо будуть намагання просувати нинішній варіант, будемо критикувати, пропонувати альтернативу. Будемо давати відповідні поправки, щоб найбільш людожерські норми закону не допустити. І жодного голосу наша фракція не дасть за цей закон”, - наголосив він.

За словами нардепа, неоднозначна позиція щодо цього і в інших фракціях парламенту.

Вже є настрої у Компартії, в Блоці Литвина не підтримувати цей закон в урядовому варіанті. Навіть серед “регіоналів” є ті, хто проти. Тобто, саме таке прийняття редакції закону під питанням. Тому Тігіпко і заявив, щоб допрацювати його. Але найбільше ми боїмося, щоб не вийшло, як з Податковим кодексом свого часу. Теж були взяли на доопрацювання. Але найгірші моменти залишили. Тому за цим треба добре стежити”, - додав він.

А. Павловський зазначив, що якщо уряд намагатиметься в нинішньому варіанті просунути реформу, “нарветься” на масові мітинги.

Як тільки дійде до реального прийняття в залі, під вікнами будуть тисячі людей, яких вже скоро торкнеться цей закон. Це і пенсіонери, і люди перед пенсійного віку. І молоді варто подумати про своє майбутнє”, - зауважив він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.