Новости Экономика налоги законыучения

В Україні будуть спеціально навчати тих, хто працюватиме з новим Податковим законодавством

base article image

Державна навчально-наукова установа „Академія фінансового управління” при Міністерстві фінансів України має окреме доручення брати участь в імплементації Податкового Кодексу. 

Про це повідомила екс-заступник міністра фінансів з питань Податкового Законодавства, а нині Президент Академії фінансового управління Мінфіну Тетяна Єфименко, коментуючи прийняття нового ПК України під час Круглого столу у Верховній Раді. 

Під імплементацією до ПК мається на увазі створення серйозної і досить розгалуженої системи навчання для тих, хто буде працювати в межах нового Податкового законодавства, яку здійснюватиме навчальний заклад Мінфіну разом із іншими зацікавленими сторонами.

Зокрема, вона зауважила, що „новий Податковий кодекс вимагає не лише удосконалення, а й широкої інформаційної підтримки із залученням усіх зацікавлених сторін : профільних міністерств і відомств, бізнесових кіл, представників юридичних та інвестиційних компаній, тощо”... За словами пані Єфименко, здійснення цього проекту передбачається в плані програми діалогу бізнесу та влади для того, щоб створити середовище для обговорення тих проблем, які виникають в зв’язку з Податковим Кодексом.

„Сьогодні ми вже бачимо коло проблем, які викликали активну дискусію у тих, кого це стосується, - зауважила експерт, - Зокрема, це адміністрування платників податків, адміністрування податків у податковій службі, взаємовідносини платників податків і податківців і таке інше...”

Вона також наголосила, що на даному етапі доопрацювання ПК, залучені фахові категорії усіх зацікавлених сторін, які мають опрацьовувати всі пропозиції, щоб якнайшвидше запропонувати Верховній Раді насправді оновлений Податковий Кодекс, який буде сприяти розвитку бізнесу і зробить нашу систему оподаткування зручною і дієвою,” – сказала Тетяна Єфименко.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.