Новости Экономика прикарпатьежкх

Депутати Івано-Франківської міськради оцінили роботу міського голови в сфері ЖКГ як незадовільну

base article image

Роботу міського голови В. Анушкевичуса у сфері житлово-комунального господарства визнано незадовільною.

Такого висновку дійшли Івано-Франківські депутати на засіданні позачергової сесії, передав кореспондент ГолосUA.

Оцінити роботу міського голови Івано-Франківська додатковим пунктом у програмі реформування ЖКГ міста запропонував секретар міської ради Р. Марцінків. За його словами, житлово-комунальну галузь протягом в 2006 – 2010 років міська влада довела до жахливого стану. Оскільки на посадах начальника УЖКГ та профільного заступника міського голови вже інші люди, то відповідальність повинен нести сам В. Анушкевичус.

Голова фракції ВО «Свобода» Р. Онуфріїв розкритикував запропоновану міським головою на розгляд сесії програму реформування житлово-комунального господарства. «Що стосується програми реформування, яку вносить міський голова – вона ставить вірний діагноз міській «комуналці». Міський голова, як головний розпорядник бюджетних коштів і реальний керівник господарства довів ЖКГ до банкрутства. Це підтверджує те, що міським головою вноситься питання про банкрутство жеків», – каже Р. Онуфріїв.

У відповідь міський голова Івано-Франківська зазначив, що з 2006 року було зроблено дуже багато, щоб втримати ситуацію та не допустити хаосу в ЖКГ міста. «Керівник кожного комунального підприємства і люди, які там працюють, вам підтвердять, що те що робилося в 2006-2010 роках для підтримки галузі – не робилося ніколи», – запевнив В. Анушкевичус.

Проте, переконати міських обранців не вдалося – 49 з них підтвердили незадовільну роботу міського голови у сфері житлово-комунального господарства.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.