Новости Экономика прикарпатьедоходидекларування

На Івано-Франківщині голови рад закликатимуть декларувати доходи

base article image

Державною податковою службою в Івано-Франківській області започатковано з керівниками органів місцевого самоврядування інформаційну кампанію «Задекларуй доходи – підтримай розвиток своєї громади».

Про це повідомили в прес-службі ДПА в Івано-Франківській області, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, заступник голови ДПА в області В. Попович у Центрі підвищення кваліфікації кадрів облдержадміністрації проводить зустрічі з новообраними головами сільських, селищних і міських рад під час яких розглядається питання проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2010 році.

На зустрічах обговорюється співпраця органів державної податкової служби та місцевого самоврядування щодо залучення громадян до подання декларацій про доходи, які отримані в першу чергу за кордоном (іноземні доходи), від здавання в оренду майна, від осіб, які не є податковими агентами тощо. Голови рад на місцях інформуватимуть громадян про цілі, на які буде використаний сплачений до територіальної громади податок від задекларованого доходу.

Всього за лютий-березень поточного року заступник голови ДПА в Івано-Франківській області проведе такі зустрічі із 200 новообраними керівниками органів місцевого самоврядування.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.