Новости Политика томенкотехогляд

Опозиція - “за” скасування обов’язкового техогляду для легкових автомобілів, - Томенко

base article image

Опозиція підтримує скасування обов’язкового технічного огляду для легкових автомобілів.

Про це заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, коментуючи внесений Президентом України на розгляд парламенту законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень.

М. Томенко нагадав, що останнім часом в українському суспільстві активно ведеться дискусія щодо необхідності скасування обов’язкового технічного огляду передовсім для легкових автомобілів, які не використовуються у комерційних цілях.

Віце-спікер також зазначив опозиція голосуватиме за ухвалення даного законопроекту, оскільки йдеться про необхідність ліквідувати тіньові та корупційні схеми, які використовуються працівниками Державтоінспекції при проходження техоглядів.

Він наголосив, що, за оцінками експертів, близько 90% власників транспортних засобів отримують талон про проходження технічного огляду без здійснення перевірки, за допомогою так званих корупційних схем, а обсяг таких неофіційних платежів щороку становить близько мільярда гривень.

Підсумовуючи, М. Томенко висловив переконання, що наступному пленарному тижні даний законопроект, як мінімум, буде прийнято у першому читанні.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.