size="4">Станом на 13 годину фракція Блоку Юлії Тимошенко продовжує блокувати трибуну парламенту.
size="4">Про це повідомив кореспондент ГолосUA.
size="4">Зокрема, біля парламентської трибуни перебуває близько 30 депутатів від БЮТ, які заблокували вихід спікера. Більше депутатів у сесійній залі немає.
size="4">За словами нардепа від БЮТ Андрія Кожем'якіна, їх фракція сьогодні блокуватиме трибуну до 14.00, тобто до кінця пленарного дня.
size="4">При цьому він ухилився від відповіді на запитання кореспондента ГолосUA про те, чи блокуватимуть вони трибуну завтра. “Ми тільки хочемо, аби наші вимоги були виконані. Не більше”, — зазначив нардеп.
Читайте также по теме