БЮТ блокуватиме парламент до 14:00 — Кожем’якін

 

size="4">Станом на 13 годину фракція Блоку Юлії Тимошенко продовжує блокувати трибуну парламенту. 

 

size="4">Про це повідомив кореспондент ГолосUA.

 

size="4">Зокрема, біля парламентської трибуни перебуває близько 30 депутатів від БЮТ, які заблокували вихід спікера. Більше депутатів у сесійній залі немає.

 

size="4">За словами нардепа від БЮТ Андрія Кожем'якіна, їх фракція сьогодні блокуватиме трибуну до 14.00, тобто до кінця пленарного дня.

 

size="4">При цьому він ухилився від відповіді на запитання кореспондента ГолосUA про те, чи блокуватимуть вони трибуну завтра. “Ми тільки хочемо, аби наші вимоги були виконані. Не більше”, — зазначив нардеп.

 

Читайте также по теме