ГолосUA
13:32 17/02/2009

Черновецький планує масово звільняти вчителів

Столична влада планує масово звільняти вчителів.

Про це повідомила «Комсомольська правда».

Поповнивши київськими вчителями лави безробітних, мерія планує заробити близько 15-20 мільйонів гривень за 4 місяці.

За словами начальника ГУ освіти та науки Лілії Гриневич, «є дуже багато випадків, коли спочатку нібито створюють класи по 25 учнів (як того вимагає закон), а насправді в них не більш, ніж 15—18 школярів. Можна з таких двох класів зробити один, — це зменшить кількість ставок, і ми матимемо додатковий фонд заробітної плати».

«За попередніми підрахунками міського фінуправління, це дасть можливість за чотири місяці поповнити міський бюджет на 15—20 мільйонів гривень. Депутати розуміють, що на таке рішення негативно відреагують як вчителі так і батьки, однак це надасть можливість виплатити гроші тим же вчителям», — зазначила вона. 

Читайте также по теме