ГолосUA
09:56 19/02/2009

Черновецький просить бабусь стягнути Кличка зі сцени

Мер Києва, так і не з’явившись в залі засідань Київради, знову вийшов до мітингувальників перед будівлею мерії.

«Чер-но-вець-кий! Чер-но-вець-кий! Чер-но-вець-кий! Чер-но-вець-кий! Чер-но-вець-кий! — почав свій виступ мер Києва. — Дов-гий! Дов-гий! Дов-гий! Дов-гий!.. Зараз в Київраді Кличко і Меліхова (БЮТ — ред.) влаштували театр. А ви знаєте, що банк «Київ», який вкрав ваші комунальні платежі, належить депутату від Блоку Кличка?! (у Кличка цю інформацію вже втомилися спростовувати — ред.). Ну, хто готовий стягнути Кличка, великого боксера, зі сцени?».

Натовп злегка зам’явся.

«Тут потрібні бабусі! — вирішив Черновецький. — Стягнете Кличка? Готові? Так!!».

«Так!» — відповів, нарешті, натовп.

«Так! Так!! — зрадів мер. — Він порушує регламент! Він порушує Конституцію! Ви готові втрутитися в цю справу? Так! Так!! Прошу вас, не йдіть, не розходьтеся! Зараз каву вам організовую, пиріжки смачні!».

З цими словами Л.Черновецький зник у мерії, написав Обком.

 

Читайте также по теме