ГолосUA
09:31 13/11/2008

Головну ялинку країни прикрасять червоними бичками

Столична влада вже щосили готується до Нового року, не зважаючи на те, що до свята ще більше півтора місяця. Про це повідомила газета «Сегодня».

За даними головного управління культури Київської міської державної адміністрації, головна ялинка країни буде кращою за минулорічну. На ній буде більше кольорових кульок, гірлянд, сніжинок. Наразі розробляється нова комп’ютерна програма, яка керуватиме світлодіодним оформленням красуні. Ялинка мерехтітиме п’ятьма кольорами і змінювати колір кожні 14 хвилин.

Родзинкою стануть фігурки символів минулого року, цього разу ялинку прикрасять червоними бичками.

Представники управління зазначили, що ескізи бичків вже готові, і що, навіть, є один екземпляр, щоправда, автор вважає за краще тримати його в таємниці, до того часу, поки не буде видано розпорядження міськадміністрації.

Коштуватиме ялинка 250 тисяч гривень. Почнуть монтувати її 7 грудня, а запалять вогні — 20 грудня. Вперше в церемонії братиме участь культовий персонаж з Лапландії — справжній Санта-Клаус.

 

Читайте также по теме