Столична влада вже погодила графіки погашення />
заборгованості за електроенергію перед «Київенерго», тому електропостачання в
місті не вимикатимуть.
Про це заявив перший заступник голови КМДА Анатолій
Голубченко в кулуарах Київради, передав кореспондент ГолосUA.
«Всі графіки подані по розрахункам. Все працює, ніде
нічого не вимкнено… Ми дали графіки і будемо погашати», — заявив чиновник
За його словами, усі комунальні підприємства-боржники вже
надали «Київенерго» графіки погашення заборгованості, і як тільки столичний
міський голова Леонід Черновецький підпише бюджет Києва на 2010 рік, КМДА
розпочне поступово розплачуватися з компанією.
К. Коваленко