ГолосUA
14:39 27/05/2010

Голубченко: світло в Києві не вимикатимуть

Столична влада вже погодила графіки погашення /> заборгованості за електроенергію перед «Київенерго», тому електропостачання в
місті не вимикатимуть. 

 

Про це заявив перший заступник голови КМДА Анатолій
Голубченко в кулуарах Київради, передав кореспондент ГолосUA.

 

«Всі графіки подані по розрахункам. Все працює, ніде
нічого не вимкнено… Ми дали графіки і будемо погашати», — заявив чиновник

 

За його словами, усі комунальні підприємства-боржники вже
надали «Київенерго» графіки погашення заборгованості, і як тільки столичний
міський голова Леонід Черновецький підпише бюджет Києва на 2010 рік, КМДА
розпочне поступово розплачуватися з компанією.

 

К. Коваленко

 

Читайте также по теме