ГолосUA
18:31 18/11/2010

Мінекономіки розписало умови розподілу тарифних квот на цукор

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">В Україні діятиме принцип “першим прийшов — першим обслуговуєшся” при імпорті цукру.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">Про це йдеться у проекті постанови Кабінету Міністрів України, розробленому Міністерством економіки, який оприлюднено на сайті Мінекономіки.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">З метою впровадження відповідно до міжнародних зобов’язань України у зв’язку із вступом до СОТ з 1 січня 2011 року механізму розподілу тарифної квоти незалежно від країни-постачальниці та з метою подальшого удосконалення впорядкування тарифної квоти Мінекономіки розробило проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини”.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">Проектом постанови впроваджується принцип розподілу тарифної квоти “перший прийшов – першим обслуговуєшся”, передбачається видача ліцензій за умови подання контрактів на закладення цукру білого до державного матеріального резерву та інтервенційного фонду, впроваджується система обліку ввезення цукру-сирцю з тростини.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">Відтак, 260 тонн загального обсягу тарифної квоти до 1 січня 2019 р. виділяється для Парагваю відповідно до § 35 Дохійської декларації та домовленостей, досягнутих у ході багатосторонніх переговорів із вступу України до СОТ стосовно повнішої інтеграції малих уразливих економік до багатосторонньої системи торгівлі.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">Також у проекті йдеться про те, що з 1 січня 2011 р. розподіл залишку тарифної квоти на імпорт цукру-сирцю з тростини (код згідно з УКТЗЕД 1701 11) здійснюється за принципом “перший прийшов – першим обслуговуєшся” згідно з розділом I таблиці 14 “Адміністрування тарифної квоти” Протоколу про вступ України до СОТ, ратифікованого Верховною Радою України 10 квітня 2008 р.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">Розгляд заявок на одержання ліцензій на ввезення цукру-сирцю з тростини в межах тарифної квоти здійснюється в порядку їх надходження.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">При цьому ліцензії на загальний обсяг 210 тис. тонн видаються суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, які разом із заявкою надали договір (контракт) про закладення цукру білого до державного матеріального резерву, укладений з Держкомрезервом відповідно до чинного законодавства.

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">Ліцензії на загальний обсяг 40 тис. тонн видаються суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, які разом із заявкою надали договір (контракт) про закупівлю цукру білого до державного інтервенційного фонду, укладений з Аграрним фондом відповідно до чинного законодавства.

 

 

Читайте также по теме