Британська Рада в Україні та Міністерство освіти і науки України (МОН) уклали Меморандум про співпрацю в рамках міжнародної програми "Навчаймося разом".
Про це повідомили в прес-службі МОН.
Програма сприятиме встановленню тривалих партнерських зв’язків між школами Великої Британії та України (партнерами Програми вже виступають понад 60 держав світу).
Церемонія з нагоди старту проекту в Україні відбулася за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Великої Британії в Україні Лі Тернера, Першого заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського, Директора Британської Ради в Україні Маргарет Джек та директорів і вчителів шкіл-учасниць проекту.
"На момент старту програми учасниками з України стали 10 загальноосвітніх шкіл, відібрані за результатами відкритого конкурсу. Ще 20 шкіл долучаться до проекту наступного року. А сучасні платформи для онлайн-спілкування, створені Microsoft, дозволять залучити до проекту ще більше учнів і вчителів" — зазначила директор Британської Ради в Україні Маргарет Джек під час урочистої церемонії з нагоди старту програми.
"Ми усе частіше говоримо про єдиний освітній простір. І незабаром станеться так, що, навіть не запитуючи дозволів у влади, молоді люди будуть вільно пересуватися Європою, щоб знайомитися один з одним, щоб вивчати європейські традиції, культуру, мови. А старшому поколінню залишилось одне — відпрацювати деталі, контури цього єдиного освітнього простору", — зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський.
Програма "Навчаймося разом" створювалась у співпраці з керівниками освіти, управліннями освіти та освітянами у відповідь на універсальну потребу учнів з усього світу пізнавати інші культури, знайомитися з однолітками та вчитися жити і працювати у новому глобальному світі. Учасники програми з України працюватимуть у групі, до якої увійшли школи Великої Британії, Грецької Республіки та Угорської Республіки. />