Сьогодні, 4 березня, о 10.00 Президент України Віктор Ющенко проведе нараду з головами районних держадміністрацій міста Києва, на якій планує заслухати звіт керівництва Київської міської державної адміністрації.
Про це повідомили у прес-службі Президента.
Мета наради – обговорення актуальних питань життя столиці та вирішення нагальних проблем міста.
У зустрічі візьмуть участь представники силових структур столиці, в.о. Міністра фінансів, Міністр ЖКГ та Міністр регіонального розвитку та будівництва.