ГолосUA
06:36 24/12/2010

У наступному році на Черкащині працюватимуть 10 цукрових заводів

 

face="Times New Roman, serif">
size="3">У 2011 році в Черкаській області працюватимуть 10 цукрових заводів.

face="Times New Roman, serif">
size="3">Про це кореспонденту ГолосUA повідоми
face="Times New Roman, serif">
size="3">в
face="Times New Roman, serif">
size="3"> заступник голови Черкаської облдержадміністрації Васил
face="Times New Roman, serif">
size="3">ь
face="Times New Roman, serif">
size="3"> Корнієнк
face="Times New Roman, serif">
size="3">о
face="Times New Roman, serif">
size="3">.

face="Times New Roman, serif">
size="3">Збільшення посівних площ цукрових буряків та відновлення роботи цукровопереробних заводів області було визначено головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом одним з пріоритетних завдань на 2011 рік для аграріїв Черкащини. За словами В. Корнієнка, в наступному році планується розширення посівних площ цукрових буряків до 55 тис. гектарів, тому наприкінці року для реалізації цих завдань було підготовлено необхідну кількість площ під культуру глибокої оранки. Це було здійснено для забезпечення цукрових заводів необхідною кількістю сировини та їх безперебійної роботи протягом відповідного сезону. Порівняно з минулим роком кількість посівних площ було додатково збільшено 19,5 тис. га.

face="Times New Roman, serif">
size="3">«У 2010 році роботу цукровопреробної галузі області забезпечувало 6 заводів. В 2011 році їх кількість планується збільшити за рахунок відновлення роботи ще чотирьох заводів: Бужанського (Лисянський район), Набутівського (Корсунь-Шевченківський район), Смілянського та Кам’янського», — зауважив В. Корнієнко.

face="Times New Roman, serif">
size="3">В. Середа

Читайте также по теме