ГолосUA
05:36 21/08/2009

Українці впевнено стартували у Лізі Європи УЄФА

Три українські команди зберегли гарні шанси на вихід до групового турніру Ліги Європи УЄФА.

Напередодні українські клуби брали участь у чотирьох відбіркових матчах Ліги.

Донецький «Шахтар» у гостях впевнено переграв турецький «Сівасспор» — 3:0. Дві гри закінчилися унічию — «Штурм» (Австрія) — «Металіст» — 1:1; «Металург» (Донецьк) — «Аустрія» — 2:2.

А полтавська «Ворскла» у матчі-відповіді виступатиме вже в ролі статиста: рахунок 0:4, з яким вона програла португальській «Бенфіці», практично не залишив шансів на вихід у наступний етап турніру.

 

Читайте также по теме