Три українські команди зберегли гарні шанси на вихід до групового турніру Ліги Європи УЄФА.
Напередодні українські клуби брали участь у чотирьох відбіркових матчах Ліги.
Донецький «Шахтар» у гостях впевнено переграв турецький «Сівасспор» — 3:0. Дві гри закінчилися унічию — «Штурм» (Австрія) — «Металіст» — 1:1; «Металург» (Донецьк) — «Аустрія» — 2:2.
А полтавська «Ворскла» у матчі-відповіді виступатиме вже в ролі статиста: рахунок 0:4, з яким вона програла португальській «Бенфіці», практично не залишив шансів на вихід у наступний етап турніру.