face="Times New Roman, serif"> size="4">Верховна Рада України відмовилася направити до Генеральної прокуратури України звіт тимчасової слідчої комісії парламенту щодо рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма, розслідування фактів корупційної діяльності ЗАТ “RosUkrEnergo” і причетності до цього посадових осіб органів державної влади, і арешту екс-голови Державної митної служби України Анатолія Макаренка.
face="Times New Roman, serif"> size="4">За його оприлюднення проголосувало лише 54 народні депутати з 398 присутніх у залі, передав креспондент ГолосUA.
face="Times New Roman, serif"> size="4">Також парламентарії не дозволили оприлюднити звіт ТСК в газеті “Голос України”.
face="Times New Roman, serif"> size="4">17 листопада проект постанови про звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України діяльності RUE, був зареєстрований групою народних депутатів, в якому пропонувалося взяти до відома висновки і пропозиції, викладені у звіті тимчасової слідчої комісії і направити матеріали ТСК до Генеральної прокуратури для їх вивчення та відповідного реагування.
face="Times New Roman, serif"> size="4">Нагадаємо, Верховна Рада України 17 листопада відмовилася прийняти за основу і відхилила проект закону “Про забезпечення енергетичної безпеки України”, який забороняє використання бюджетних коштів, а також коштів, отриманих від міжнародних фінансових організацій, для виконання зобов'язань держави, що випливають з рішень Арбітражного інституту Стокгольмської Торгової палати у справі НАК “Нафтогаз України” проти ЗАТ RosUkrEnergo (RUE).
face="Times New Roman, serif"> size="4">Відзначимо, з аудиту консолідованої фінансової звітності компанії за 2009 р., проведеного аудиторською компанією Ernst & Young випливає, що втрати “Нафтогазу” від взаєморозрахунку з швейцарським газотрейдером ВАТ RosUkrEnergo (RUE) складуть 9,6 млрд грн. “Оскільки менеджмент компанії розраховує здійснити своє право витребування у “RUE” і повернути RUE 12,1 млрд куб. м природного газу на виконання рішення арбітражного суду Стокгольма, то передбачувана сума резерву (після заліку вимог) складе 9,6 млрд грн”, — йдеться в документі.
face="Times New Roman, serif"> size="4">Нагадаємо, рішеннями Арбітражного інституту Стокгольмської Торгової палати від 30 березня 2010 року та від 8 червня 2010 року на Україну покладено виконання певних майнових і фінансових зобов'язань. Держава повинна повернути “RUE” 11,1 млрд. куб. м природного газу, 1,1 млрд. куб. м природного газу в якості компенсації та виплатити 197 млн. дол. як компенсацію.
Читайте также по теме
size="4">Верховна Рада України відмовилася направити до Генеральної прокуратури України звіт тимчасової слідчої комісії парламенту щодо рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма, розслідування фактів корупційної діяльності ЗАТ “RosUkrEnergo” і причетності до цього посадових осіб органів державної влади, і арешту екс-голови Державної митної служби України Анатолія Макаренка.
face="Times New Roman, serif">
size="4">За його оприлюднення проголосувало лише 54 народні депутати з 398 присутніх у залі, передав креспондент ГолосUA.
face="Times New Roman, serif">
size="4">Також парламентарії не дозволили оприлюднити звіт ТСК в газеті “Голос України”.
face="Times New Roman, serif">
size="4">17 листопада проект постанови про звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України діяльності RUE, був зареєстрований групою народних депутатів, в якому пропонувалося взяти до відома висновки і пропозиції, викладені у звіті тимчасової слідчої комісії і направити матеріали ТСК до Генеральної прокуратури для їх вивчення та відповідного реагування.
face="Times New Roman, serif">
size="4">Нагадаємо, Верховна Рада України 17 листопада відмовилася прийняти за основу і відхилила проект закону “Про забезпечення енергетичної безпеки України”, який забороняє використання бюджетних коштів, а також коштів, отриманих від міжнародних фінансових організацій, для виконання зобов'язань держави, що випливають з рішень Арбітражного інституту Стокгольмської Торгової палати у справі НАК “Нафтогаз України” проти ЗАТ RosUkrEnergo (RUE).
face="Times New Roman, serif">
size="4">Відзначимо, з аудиту консолідованої фінансової звітності компанії за 2009 р., проведеного аудиторською компанією Ernst & Young випливає, що втрати “Нафтогазу” від взаєморозрахунку з швейцарським газотрейдером ВАТ RosUkrEnergo (RUE) складуть 9,6 млрд грн. “Оскільки менеджмент компанії розраховує здійснити своє право витребування у “RUE” і повернути RUE 12,1 млрд куб. м природного газу на виконання рішення арбітражного суду Стокгольма, то передбачувана сума резерву (після заліку вимог) складе 9,6 млрд грн”, — йдеться в документі.
face="Times New Roman, serif">
size="4">Нагадаємо, рішеннями Арбітражного інституту Стокгольмської Торгової палати від 30 березня 2010 року та від 8 червня 2010 року на Україну покладено виконання певних майнових і фінансових зобов'язань. Держава повинна повернути “RUE” 11,1 млрд. куб. м природного газу, 1,1 млрд. куб. м природного газу в якості компенсації та виплатити 197 млн. дол. як компенсацію.
Читайте также по теме