Команда юристів кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко готується оскаржувати протокол Центральної виборчої комісії по результатам виборів.
Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту ГолосUA висловив керівник Центру політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.
“Дуже схоже не те, що БЮТ і не намагався оскаржувати вибори по дільницях. Схоже, що вони обрали іншу юридичну тактику — вони будуть оскаржувати протокол ЦВК”, — наголосив експерт.
За його словами перспектив такого оскарження небагато: «Рішення по протоколу результатів виборів ЦВК може оскаржувати тільки через Вищий адміністративний суд, а в ньому позиції БЮТ не дуже гарні». Володимир Фесенко зазначив, що підставами оскарження можуть стати факти масової заміни членів ДВК і ОВК з боку БЮТ, що порушило паритет представництва обох політичних сил, а також, на думку політолога, і факти голосування вдома.
К.Коваленко