Новости Экономика туризмкрым

Міністерство туризму Криму хоче, щоб відпочиваючі приїздили на півострів протягом усього року

base article image

Міністерство курортів та туризму Криму планує розширити межі туристичного сезону на півострові.

Про це заявив міністр курортів та туризму Криму Олександр Лієв, повідомила прес-служба відомства.

"Не слід забувати рекомендації медиків, згідно з якими оздоровлення у кримських здравницях слід проводити саме в холодну року. М'яка зима у Криму дозволяє насолодитися кліматотерапією та бальнеологічними процедурами повною мірою", - сказав він, додавши, що оздоровчий потенціал Криму набагато вищий, ніж у більшості закордонних курортів.

Разом із тим міністр поскаржився, що кількість здравниць, що працювали в період новорічних канікул, залишилася на рівні минулого року. Так, станом на 6 січня із 656 санаторно-курортних закладів Криму працювали лише 110 баз розміщення, при цьому в період міжсезоння можуть працювати 244 здравниці. "Ми маємо намір докласти максимум зусиль для того, щоб розширити рамки курортного сезону в Криму, у тому числі за рахунок збільшення пансіонатів та санаторіїв, що пропонують свої послуги протягом усього року", - підкреслив він.

При цьому заступник голови Ради міністрів ПРК Георгій Псарьов відзначив, що рамки курортного сезону можна розширити завдяки модернізації інфраструктури та лікувально-оздоровчої бази, а також за рахунок розвитку пізнавального та подієвого туризму. "Це дозволить вивести курортно-туристичний комплекс на якісно новий рівень", - резюмував віце-прем'єр.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.